آخرین ارسالها

صفحه: [1] 2 3 ... 10
1
گفتگوی آزاد / ثبت شرکت در کردکوی به چه طریقی ممکن می شود؟!
« آخرين ارسال توسط kiasabt دیروز ساعت 10:41:23 »
کردکوی، اسم شهری درغرب استان گلستان  است. این شهر در 29 کیلومتری گرگان واقع است. جمعیت شهر کردکوی 38,246 اعلام شده است. یکی از راه های سرمایه گذاری در این شهر می تواند ثبت شرکت سهامی خاص و یا ثبت شرکت با مسئولیت محدود باشد. البته از سایر قالب های ثبتی نیز می توان استفاده کرد ولی معمولا این دو قالب، کاربرد بیشتری دارند. اگر شرکت از نوع سهامی خاص بود مدارکی که باید فراهم کنید به صورت زیر هستند:
-  3 نفر عضو به همراه 2 نفر بازرس که بازرسین نباید نسبت فامیلی با اعضاء شرکت داشته باشند. ( البته تعدادی که گفته شد به صورت حد اقل است و شما می توانید اعضای بیشتری را جذب شرکت خود کنید.)
-  35 درصد سرمایه برای ثبت شرکت سهامی خاص در کردکوی باید به صورت نقد پرداخت شود. می توانید تمام سرمایه را همان ابتدای کار پرداخت کنید ولی اگر در توانتان نیست حد اقل 35 درصد از کل سرمایه را باید نقدی پرداخت کنید.
- حداقل آورده نقدی شما یک میلیون ریال باید باشد.
اگر برای ثبت شرکت، کردکوی را انتخاب کردید یادتان نرود به هنگام مراجعه این مدارک را حتما با خود همراه داشته باشید:
*کپی مدارک شناسایی اعضاء
*از قبل به فکر تهیه مجوز برای موضوع فعالیت خود باشید.
*گواهی عدم سوء پیشینه کیفری را برای تمامی اعضاء شرکت از مراکز پلیس به علاوه 10 تهیه کنید.
*امضاء اقرارنامه
و کلام آخر اینکه اگر در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند سوالی داشتید از کیا ثبت بپرسید.
2
تجزیه و تحلیل داده ها / فصل 4 پایان نامه حسابداری
« آخرين ارسال توسط ava60595 ژوئیه 09, 2018, 11:31:03  »
فصل چهارم پروژه تحت عناوین “یافته های پژوهش” ، “یافته های تحقیق” ، ” مطالعه تطبیقی”  و  “تحلیل نتایج”( تجزیه و تحلیل اقتصادی ) نگارش شده که در آن نتایج و یافته های پروژه تشریح می گردد.

فصل چهارم پروژه محصول فرایند تجزیه و تحلیل شما را فراهم می ‌آورد که در اینجا تجزیه و تحلیل اقتصادی یک رویکرد سیستماتیک برای تعیین استفاده بهینه از منابع کمیاب، شامل مقایسه دو یا چند گزینه در رسیدن به یک هدف خاص تحت مفروضات و محدودیت داده شده است. تجزیه و تحلیل اقتصادی مطالعه نیروهای که توزیع منابع کمیاب را تعیین می کنند. این عمل نگرشی را ارائه می کند که بازارها چگونه عمل می کنند و روش هایی را برای پیش بینی رفتار آینده بازار در پاسخ به حوادث، روندها و چرخه های اقتصادی پیشنهاد می کند.

فصل 4 پایان نامه حسابداری


آوا حساب توس
3
گفتگوی آزاد / پاسخ : سوال در مورد محاسبه جریان نقد آزاد
« آخرين ارسال توسط meito ژوئیه 07, 2018, 08:13:29  »
وقعاً کسی نمی دونه باید چه جوری محاسبه کرد؟
4
گفتگوی آزاد / اهمیت نیروی کار در هنگام باربری
« آخرين ارسال توسط saribar1 ژوئیه 05, 2018, 10:03:34  »
وقتی تصمیم می گیرید به سراغ شرکتهای باربری بروید اولین چیزی که از ذهن شما عبور می کند این است که آیا شرکت باربری مورد نظرتان مجهز به امکانات متنوع می باشد یا نه.نیروی کار بخش مهمی از فرآیند جابه جایی است؟
هرچه نیروی کار ورزیده تر و توانمند تر باشد بهتر می تواند کار حمل و نقل را انجام دهد.کارگران باید از نظر جسمی قوی باشند تا بتوانند وسایل سنگین را جابه جا کنند.خوش رویی و خوش برخوردی کارگران با مشتریان در موفقیت شرکت باربری تاثیر گذار است.کارگران باربری سریع بار کاملا با تجربه و دوره دیده هستند و کلیه اسباب و وسایل شما را با احتیاط کامل و با فوت و فن مناسب جابه جا می کنند.
سلامت روانی کارگران موضوع مهم دیگری است که باید در نظر گرفته شود.هنگامی که مشتریان تمام و سایل و اثاثیه خود را به دست شرکت های باربری می سپارند به آنها اعتماد می کنند بنابراین رعایت امانت و حفظ کلیه لوازم مشتری تعهدی است که از سوی شرکتها انجام می شود.کارگرانی که متعد هستند و در حفظ و نگهداری لوازم و اسباب مشتری می کوشند باعث محبوبیت شرکت خود می شوندو در کارشان موفق می شوند.
5
گفتگوی آزاد / سوال در مورد محاسبه جریان نقد آزاد
« آخرين ارسال توسط meito ژوئیه 03, 2018, 11:00:54  »
سلام.
چطوری می تونم جریان نقد آزاد شرکت (FCFF) و سهامداران(FCFE) را برای صورت مالی زیر محاسبه کنم
تشکر6
گفتگوی آزاد / دوره وصول مطالبات
« آخرين ارسال توسط mohammadzp ژوئیه 02, 2018, 12:21:02  »
با سلام در ارتباط با دوره وصول مطالبات اگر بخواهیم فروش دوره سه ماهه سال 97 را ملاک قراردهیم و  حسابهای دریافتنی ابتدای دوره نداشته باشیم آیا بازهم حسابهای دریافتنی را تقسیم بر 2 میکنیم یا کل فروش را بر حسابهیا دریافتنی تقیسم میکنیم؟لطفا" راهنمایی فرمائید.باتشکر
7
حسابداری عملي / حسابرسی تامین اجتماعی و درخواست مفاصاحساب
« آخرين ارسال توسط ari ژوئیه 01, 2018, 20:40:24  »
با سلام
   
قرارداد سال 94 شرکت حسابداری با یک شرکت بازرگانی جهت انجام خدمات مالی بوده .

حسابرسی سال 94 از شرکت بازرگانی انجام و بابت قرارداد حسابداری مشمول جریمه شده و از شرکت حسابداری مفاصا خواسته

شرکت حسابداری در سال مذکور نیروی کار نداشته و خود مدیرعامل خدمات رو انجام میداده درنتیجه لیست بیمه هم نداره و مفاصاحساب نگرفته .

قرارداد سال 94 ماهیانه 25 میلیون ریال بوده و مجموع در بند 2-5 کاربرگ معادل 16% شمل جریمه شده .

شرکت حسابداری میتونه از ماده 38 استفاده کنه یا برای دریافت مفاصاحساب 16% رو پرداخت کنه . با توجه به اینکه سودی وجود نداشته برای شرکت حسابداری راهی برای استفاده از معافیت داره ؟


ببخشید این نکته رو فراموش کردم
 مدیر عامل و نائب رئیس شرکت حسابداری تحت بیمه شرکت بازرگانی هستند و درواقع ماهیانه نامشان در لیست بیمه شرکت بازرگانی ارسال و حق بیمه آنها نیز پرداخت می شود

ممنون میشم راهنمایی کنید
8
حسابداری عملي / پاسخ : ثبت حسابداری
« آخرين ارسال توسط سیاح زاده ژوئن 26, 2018, 13:23:28  »
با سلام
شرکت سهامی خاص است ( چون مجاز به ثبت شرکت با سرمایه تعهد شده بوده اند )
موضوعاتی که شما درگیر هستید 2 دسته هستند 1) ثبت اطلاعات مربوط به بدنه شرکت و رابطه سهامداری شرکاء 2) ثبت های مربوط به کسب و کار شرکت از قرارداد اجاره به شرط تملیک گرفته تا موضوعات مربوط به درآمد و هزینه کارخانه آرد
ولی ابتدا تلاش کنید معادله حسابداری آنرا برقرار نموده و بدانید چی به چیه
ضمنا در موضوعات ردیف 1 حتما بایستی قدم به قدم با یک آدم حقوقی ثبتهای حسابداری خود را چک کنید
در انتها رعایت تکالیف قانونی از جمله سامانه معاملاک ماده 169 مکرر ، ثبت نام ارزش افزوده و رد کردن اظهارنامه های آن و همچنین اخذ کد کارگاه و لیستهای بیمه پرسنل اکیدا سفارش ویژه می شود.
9
گفتگوی آزاد / سوال و جواب های بازرگانی
« آخرين ارسال توسط ava60595 مه 30, 2018, 13:12:06  »

سئوال:
مجموع هزینه ها برای دریافت کارت بازرگانی حقیقی چقدر خواهد بود؟
حق عضویت در اتاق بازرگانی از حداقل یک میلیون و پانصد هزار ریال تا حداکثر دو میلیون و پانصد هزار ریال بر اساس سرمایه محاسبه و اخذ میگردد علاوه بر آن مبلغ چهارصد هزار ریال بابت صدور کارت بازرگانی و مبلغ پنجاه هزار ریال ( کارت تمدیدی) یا یکصد هزار ریال ( کارت صدوری ) بابت حق تمبر مالیاتی دریافت میگردد .

سوال:
 آیا برای دریافت کارت بازرگانی باید شرکت هم ثبت کنم؟
 برای دریافت کارت بازرگانی ثبت شرکت الزامی نیست و بصورت حقیقی نیز صادر میگردد .

سوال:
 مالیاتی که سالیانه به کارت بازرگانی حقیقی تعلق می گیرد چه میزان است؟ حتی اگر فعالیت تجاری هم صورت نگرفته باشد باید مالیات پرداخت شود؟
مالیات بر درآمد اشخاص حقیقی بر اساس نرخهای مندرج در ماده 131 قانون مالیاتهای مستقیم محاسبه میگردد و افراد فاقد فعالیت مشمول پرداخت مالیات نخواهند بود .

10
حدود 10 میلیون و نهصد هزار مشمول میشه کهدر نرخ 10 درصد ضرب میشه.
صفحه: [1] 2 3 ... 10