نویسنده موضوع: تجربه هاي مفيدكنكور92 براي كنكوريهاي93  (دفعات بازدید: 274774 بار)

آفلاین mohammad343

• مدیر آزمایشی تساوی
  • بابا حرفه ای
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده: 47
  • ارسال: 420
  • امتیاز های کاربر: 418
  • تب تند زود عرق می کند
    • دردودل
  • دانشگاه: دانشجوی ترم 2 شبانه مازندران
  • مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد
پاسخ : تجربه هاي مفيدكنكور92 براي كنكوريهاي93
« پاسخ #15 : ژوئیه 03, 2013, 23:19:13 »
مهم نیست چی می خونی مهم اینه که خوب وکنکوری بخونی.
حسابرسی نوروش
حسابرسی موسسات پارسه ماهان شریف سنجش تکمیلی
حسابرسی حامد آراد
هر حسابرسی ای که برای ارشد تالیف شده باشه.
دقت کنین ارشد 92 کدوم قسمتا رو زیاد تاکید کرده.بیشتر بخونین.
فقطیک کتابو زیاد بخونین. دیوار درست نکنین. بعدنا میفهمین چی میگم. الان شاید خندتون بگیره.
در حالت عادی در روزانه  به تالار سر میزنم تب تند زود عرق می کندتجربه  رانباید تجربه کرد

آفلاین golelale

• بابا حرفه ای
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده: 318
  • ارسال: 400
  • امتیاز های کاربر: 89
  • دانشگاه: غير انتفاعي
  • مقطع تحصیلی: کارشناسی
« پاسخ #16 : ژوئیه 05, 2013, 20:59:47 »
مهم نیست چی می خونی مهم اینه که خوب وکنکوری بخونی.
حسابرسی نوروش
حسابرسی موسسات پارسه ماهان شریف سنجش تکمیلی
حسابرسی حامد آراد
هر حسابرسی ای که برای ارشد تالیف شده باشه.
دقت کنین ارشد 92 کدوم قسمتا رو زیاد تاکید کرده.بیشتر بخونین.
فقطیک کتابو زیاد بخونین. دیوار درست نکنین. بعدنا میفهمین چی میگم. الان شاید خندتون بگیره.
سلام یکی از این کتابا رو درست بخونیم یا همشو؟ :-\

آفلاین mohammad343

• مدیر آزمایشی تساوی
  • بابا حرفه ای
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • تب تند زود عرق می کند
    • دردودل
« پاسخ #17 : ژوئیه 05, 2013, 22:15:34 »
فقط یک کتابو زیاد بخونین. دیوار درست نکنین. بعدنا میفهمین چی میگم. الان شاید خندتون بگیره.

در حالت عادی در روزانه  به تالار سر میزنم تب تند زود عرق می کندتجربه  رانباید تجربه کرد

تالار گفتگوی حسابداری

آفلاین mohammad343

• مدیر آزمایشی تساوی
  • بابا حرفه ای
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • تب تند زود عرق می کند
    • دردودل
« پاسخ #18 : ژوئیه 06, 2013, 21:42:18 »
سلام بچه ها یه خواهش. من مطالبیکه می نویسم یه خورده جسته گریخته شده. پیشنهاد میکنم سوالا ومطالبو همینجا مطرح کنین. در ضمن شاید توضیحی داده باشم که از دیدتون دور مونده پس برای اینکه پیداش کنین. کافیه هر جای سایت که اسمم هستش. mohammad343 روش کلیک کنین و روی دیدن ارسال ها کلیک کنین .شاید مطلب مفیدی باشه که از دستتون در رفته باشه. درضمن من هیچ احساس دینی بابت این تایپ ها نمی کنم . حضرت علی (ع) می فرمایند زکات علم آموختن آن به دیگران است.بسیار خوشحالم که در خدمتتونم. اگه سوالی رو جواب ندادم ببخشید دوباره مطرح کنید.حتما از دستم در رفته.اگه کسی از نظر درسی هم به مشکل خورده پیشنهاد میکنم پس از عضویت توی سایت صمیمیت با زبان حسابدرای عضو بشه ومطرح کنه .مطمئنن اگه کسی بلد باشه جواب خواهد گرفت.

آفلاین mohammad343

• مدیر آزمایشی تساوی
  • بابا حرفه ای
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • تب تند زود عرق می کند
    • دردودل
« پاسخ #19 : ژوئیه 08, 2013, 22:44:27 »
سلام امیدوارم حالتون خوب باشه وامشب بازم یه سری مطالب رو باز گو میکنم یا شایدم جدید باشه..
اصول اخلاقی حسابداری من؟
1-هیچ حسابداری در هیچ جایی زیر آب یک حسابدار دیگه رو نمیزنه وخرابش نمیکنه
2-حسابداران در قبال اشتباهات سهوی  همدیگه  در مورد موسسه ی محل کارشون مسئولند نباید همه چیزو گردن یک نفر انداخت
3- حسابدارن هر چه در چنته دارند باید به زیر دستانشان یاد دهند. هدف دانایان حسابداری باید تولید نسل باشد بلکه نباید دنبال تولید مثل باشند.
****اشتباه تفسیر نشود منظور این است که قرار نیست مثله خودمون  تربیت کنیم کاری کنیم تازه کار ها نه تنها پا جای ما میذارند بتونند موفق تر ازما بشند
و...

بگذریم از این ها. داشتم در مورد ریاضی میگفتم بازم یادم بندازید ایمیل یکی از دوستان رو با ویرایش براتون بذارم . نقطه نظر های رتبه ی 7 سال 91 باید باشه فکر کنم البته.

درس ریاضی باید حتما حتما حتما خلاصه نویسیش فرق کنه با درسای دیگه خوب چطوری؟
 شما میاید فصل مشتقاتو میخونید. بعد توی فصل کای تست هست حل میکنسد بعد پایان فصل هم تست داره کار میکنید.به صورت رندوم نه به صورت کیسه ای وکارتونی!! چند تا چندتا .
بعدش به این نقطه نظر میرسید که چون نتونستید در صد بالای 70 از این مبحث بگیرید حتما حتما حتما بازم باید مرورش کنید.
ایندفعه که مرورو شروع میکنید وهر یکی از تیترارو تموما بررسی میکنید وتستاشو هم دوباره حل میکنید .یه سری کاغذ ب5تهیه کنید یا مقوابعدش توی یک خط مشتقو تعریف کنید .و تستایی که بسیار وقت گیر بودند تستایی که هر دوبار غلط حل شدند رو بسیار مرتب ومنظم و خوانا وبا فونت ریز( کوچیک بنویسید)توی برگه بنویسید از باین به بعد سر سری خوندن و ویراژ دادن توی مطالب درسی ممنوعه شما باید بتونید هر مطلبیکه خوندید و طراح سوال روش دست گذاشتو کامل جواب بدید و گرنه درصدتون از 40% میاد پایین ونتیجش میشه شبانه .

دقت کنید حرفامو من قصدم اینه که این دردسری که من کشیدم برای تهیه ی کلی کتاب و هزاران سایتی که رفتم و کمک خواستم در سال90 رو شما ها  نکشید وبشینید با یه یا علی و یا ابولفضل به راحتی وباخیالی راحت مسیرو طی کنید. نشه هر روز کارتون که توی وبسایتا سرچ کنید درباره چگونه قبول شدن نشه کارتون هر روز کتابارو مرتب کنید ولی سردر گم باشید که از کدوم شروع کنید.بلکه یه راحتی همین چند تا کتابو جدا کنیدو بخونید.اگه نشد سعی کنید یه مدتی اون درسو ازدور خارج کنید مثلا سه هفته بعدش دوباره با ذوقو شوق بهش فکر کنید و سعی کنید بخونیدش اونموقع اصلا باورتون نمیشه این کتابو خوندید! کم کم باید بتونید با کتاب رابطه برقرار کنید. اگه نشد دنبال منبع جایگزین باشید. شب خوش.یاعلی.

آفلاین Mehri2

• کاربر جدید
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده: 63
  • ارسال: 4
  • امتیاز های کاربر: 0
  • دانشگاه: پیام نور
« پاسخ #20 : ژوئیه 09, 2013, 19:22:43 »
سلام خدمت آقا محمد و دیگر دوستان.اصول اخلاقیتون جالب و زیباست و برای شما آرزوی موفقیت می کنم.
از اینکه تجربیات و داشته هاتون رو به رایگان در اختیار دیگران می گذارید از شما متشکرم.
در مورد ریاضی باید بگم من هم دیپلم ریاضی فیزیک گرفتم با معدل 18.84.نمرات دانشگاهم که یادم نیست!در فهم ریاضی مشکلی ندارم اما خب مدت 4 سال هست که از آخرین ریاضی که پاس کردم گذشته.
کتاب امید محمودیان رو دارم ،اما تو سایت های مختلف خوندم که کسایی که دیپلم ریاضی دارن بهتره از کتاب رنجبران استفاده کنن و سطحش بالاتر از کتاب محمودیانه.
تعصبی به هیچکدوم ندارم !و هنوز نخوندمشون.رو این درس حساب باز کردم که بالای 50 بزنم.
حالا با توجه به شرایط بالا به نظر شما من چی بخونم؟کتاب مدرسان شریف رو تهیه کنم؟کتاب ریاضی کاردانی به کارشناسیشو در حد تورق دیدم،با کتاب ارشدش فرق داره یا نه؟

آفلاین mohammad343

• مدیر آزمایشی تساوی
  • بابا حرفه ای
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • تب تند زود عرق می کند
    • دردودل
« پاسخ #21 : ژوئیه 09, 2013, 22:50:47 »
یکی از داوطلبین گفت: در رابطه با منابع ی سری کامل منبع که از نظر خودتون حتما باید خونده شه  و خودتون استفاده کردین .  من هر جایی سر زدم یه سری منبع گفتن

دوم در رابطه با مشاوره
من از 20 تیر شروع میکنم  میخوام
6.30 تا 12.30   مالی / صنعتی (مالی روزهای زوج - صنعتی روزهای فرد )
4 تا 9              ریاضی/امار      (  "        "            "                    ")
9.3 تا 11.30      زبان   
بخونم . حالا این بین 2 ساعت وقت تلف شده در نهایت میشه 11 ساعت ( این توانایی رو دارم که این 11 ساعت رو با جدیت بخونم و خسته نشم ) و حسابرسی رو هم مهر به بعد

اما از نظر شما این ساعاعات کافیه ؟  من سعی دارم رتبه ام حداقل 2 رقمی بشه , یا از نظر زمانی اگه دیر شروع کردم (20 تیر ) این ساعات رو بیشتر کنم یا خیر ؟

ممنون میشم راهنماییم بفرمایید

آفلاین mohammad343

• مدیر آزمایشی تساوی
  • بابا حرفه ای
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • تب تند زود عرق می کند
    • دردودل
« پاسخ #22 : ژوئیه 09, 2013, 23:04:04 »
.....
« آخرين ويرايش: ژوئیه 09, 2013, 23:14:55 توسط mohammad343 »

آفلاین mohammad343

• مدیر آزمایشی تساوی
  • بابا حرفه ای
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • تب تند زود عرق می کند
    • دردودل
« پاسخ #23 : ژوئیه 09, 2013, 23:08:07 »
محسن گوهری:ایمیلی که از ایشون در تاریخ 10 سپتامبر 2012 از ایشون دریافت کردم .وفقط یک قسمت کوچک  از جملاتشونو تغییر دادم.پس این متن از من نبوده وفقط جهت اطلاع منتشر میشه:
سلام اول این که از همین اول یه تصمیم قطعی واسه زبان بگیرین اگه میخواین بخونین با توجه به سطح زبانتون یه بخشو انتخاب کنین. تو کنکور 10تا تست از لغات عمومی 5 تا گرامر 15تا متن تخصصی میاد رو یه بخش تمرکز کنید و آهسته و پیوسته بخونین مثلا شبی یه متن کنکور سالای قبل و تعدادی لغت تخصصی که انتهای کتاب تالانه چاپ شده .رو زبان
> بیشتر صحبت نمیکنم چرا که خودم درست حسابی نخوندم و سر امتحان هم نرفتم سراغش.اما ریاضی" برای ریاضی معمولا بچه ها از کتابای رنجبران و محمودیان استفاده میکنن که هر دوتاش خوبه من کلاس آقای ناصحی فر میرفتم البته  از دوستان خودم امسال با کتاب رنجبران 73درصد زد ومن 63!توصیه ای که دارم اینه که طوری بخونین که بتونین تست بزنین نه اینکه فقط فرمولا رو حفظ کنینو بگذرین!برا همین کتاب 2000تست میتونه خیلی خیلی مفید باشه چرا که بعد از اتمام هر فصل با مراجعه به تستاش میتونین خدتونو
> بسنجین برای آمار هم کتابای رنجبران وطورانی بیشترین اقبالو داره البته کتاب طورانی سخت گیر میاد چون که پارسه فروش عمومی نداره و کتاباشو به داوطلبای خودش میده  البته اونطوری که بچه ها میگن مثل این که امسال کتابای پارسه وارد بازار شدن.همونطور هم که میدونین دو سه فصل آخر آمار اهمیتشون کمه و فهمشونم سخته  برا تستم دوهزار تستش پارسال نبود شاید امسال اومده باشه اما حسابداری مالی اگه بتونین کلاس کرمی رو برین خوبه اما اگه نرینم دنیا به آخر نمیرسه کتاب مرور جامع واقعآ کامله برا استانداردا هم همون خلاصه استانداردای آخر فصلای مرور جامع کافیه برا تست هم دو هزار تست فقط تستای فصلاش نه استاندارداش رو بزنین
واسه
> تست استاندارد. جمشید اسکندری رو بزن تستای استانداردای دو هزار تست خیلی جزئی شده خود دکتر کرمی میگفت  خیلی لازم نیستش. برای صنعتی تا پارسال منبع کاملی نبود من درگاهی عثمانی اسکندری رو به صورت مکمل هم استفاده میکردم جلد دوی مرور جامع پارسال هنوز نیومده بود اما امسال فک میکنم منبعتون مرور جامع باشه کافیه برا تستم مجموعه تست صنعتی اسکندری خوبه. حسابرسی رو هم من از رو مرور جامع خوندم اما از رو هر منبعی خواستین بخونین حتما ویرایش جدیدشو بگیرین چرا که استانداردای گزارشگری از پارسال عوض شده و استانداردای 700 705 706 تازه اومدن هرچند که برا کنکور
> پارسال اعمال نشد اما احتمالا برا کنکور امسال از این استانداردا استفاده شه.
>اما چند تا توصیه ی کلی
>واسه هیچ درسی تستای آزادو نزن چون که کلا رویه ش با سراسری متفاوته سوالات حسابرسی و مالیش گاهی اوقات براساس استانداردای بین المللیه صنعتیش خیلی وقت گیره و آمارش هم بیشتر از فصولی میاد که تو سراسری کم اهمیته اگه خواستی ریاضیت قوی تر شه تستای سالای قبل اقتصاد میتونه واست مفید باشه با توجه به این نکته که بعضی تستا ابتدا واسه بچه های اقتصاد طرح میشه و سالای بعد برا حسابداری مدیریتا.ولی دقت کن که بعضی فصلا واسه ما حذفه واسه اقتصادیا نه. برا حسابرسی هم تستای جامعه حسابداران خوبه که تو کتاب مرورجامع حسابرسی اومده امسال یه تست دقیقا از جامعه
> حسابداران سالای قبل اومد
>یه نکته ی خیلی خیلی خیلی مهم برا ریاضی آمار صنعتی ومالی حتما خلاصه نویسی کن شاید وقتتو بگیره اما ماههای آخر خیلی به دردت میخوره
>واسه آزمون هم بین ماهان پارسه و اکسین من اکسینو پیشنهاد میکنم هم سطح سوالاش مناسبه هم قیمتش.هرچند از لحاظ جامعه آماری  جامعه آماری ماهان از اکسین بهتر بود. من همه آزمونای اکسینو رفتم چون برنامه آزمونا بهت نظم میده واسترس نداری که عقبی از بقیه یا جلویی..
>نکته ی دیگه خوندن واسه کنکور گاهی آدمو خسته میکنه گاهی آدمو از لحاظ روحی به بن بست میرسونه هنر اینه که بتونی طاقت بیاری و تا آخر راه آهسته و پیوسته بخونی.تا دلت بخواد از دوستام سراغ دارم یه ماه یا دو ماه بیخیال شدن و بعد اعلام نتایج پشیمون شدن
>و نکته ی آخر نه فقط تو کنکور بلکه تو تمام مراحل زندگیت به درد میخوره نماز اول وقت و دعای پدر و مادر

خودم عجیب به این دوتا اعتقاد دارم اگه به دعا یا نذر خاصی هم اعتقاد داری به حرف دلت گوش کن.,

موفق باشین

آقای گوهری رتبه ی  16 کنکور ارشد حسابداری 91 هستند درصداشونم عبارتند از زبان سفید ریاضی 63 مالی 61 صنعتی 65 و حسابرسی 80 سال دومی بود که کنکور میدادند ولی سال اول بدونه مطالعه سر جلسه حاضر شده بودند.
این ایمیلی بودکه بنده ازشون دریافت کردم.صرفا جهت اطلاع.

آفلاین mohammad343

• مدیر آزمایشی تساوی
  • بابا حرفه ای
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • تب تند زود عرق می کند
    • دردودل
« پاسخ #24 : ژوئیه 09, 2013, 23:36:10 »
سلام بچه ها سورپرایز شدید؟
متنیکه از آقای گوهری در این تالار قرار دادمو میگم . اینم یک الگوی خوب. اما اگه اشون بین یک تا 30 درصد زبان میزدن میدونین رتبشون چند میشد؟
یا دوست صمیمی اینترنتیم حسین رتبه 169. که بعد از کنکور در نظرات نوشته بود ای کاش فقط یک نیم نگاهی به زبان مینداختم چون مطمئنم میتونستم به چند تا سوالش جواب بدم .اما متاسفانه اصلا توی کنکورمون حتی یک نگاه هم بهش نکرده بود. و من سر کنکور یک خنده بر لبانم نقش بسته بود چون تعداد بسیار زیادی از افراد به زبان اصلا نگاه نمیکنن!
درضمن یکی از بچه ها رو بهشون گفتم من آنلاینم کمکی از دستم برمیاد بگین .ایشونم فردا بعد ازظهرش برنامشونو نوشتنو نطر خواستند. منم نامردی نکردمو متنشونو توی این قسمت کپی کردم تا در اختار همتون قرار بگیره .اما ازشون معذرت می خوام که بدون اجازه نوشته شونو در اختیار دیگران قرار دادم.
باید بگم من هیچ کتاب خاصی رو توصیه نمیکنم چون شاید فردا که قبول نشدین بیاینو ازم گله کنین. درنتیجه میخواستم بپرسم که به نظر خودتون چی خوبه؟ اینکه از هر درسی 2تا3 کتاب غیر کنکوری بخونین با اینکه کتاب کنکوری؟
کاری نداره برین توی وبسایت صمیمیت بازبان حسابداری بگردین و نمونه سوالای مدسانو ماهانو دانلود کنین پاسخنامه هاشونم هست دانلود کنین بعد تصمیم بگیرین که کدوم کتاب بهتر جواب داده. یعنی مدرسان که دقیقا جواب تستاش همونطوری بود که توی پاسخنامه های توی سایت بود .درنتیجه اگه کتابای ماهان اونطوری جواب داده باشن واویلا!
 اگه  می تونین سریعتر کتابارو تکی تکی تهیه کنین . برنامتون اینگونه باشه که دو یا سه کتاب روتوی این دو سه ماه آتی کاملا مطالعه کرده و توصیه های تکراری منو انجام بدید.
اما اگه شرایط اجازه نمیده همین چیزی که الان دارین  بخونین نمونش حسین وآقای گوهری.
ولی قطعا با 11 ساعت خوندن نمیتونین ماه رمضونو سر کنید به 3 تا 6ساعت درس در ماه رمضون یعنی بعد افطار و شب فکر کنید.وبعدش هم به 5 تا 7ساعت ودر سه ماهه بعدی باید بتونین ماکسیمم مطالعه کنید. توی ماه آخر هم بهتره که تایم مطالعه تونو کاهش بدبد به 4تا6ساعت .چون فشار زیادی ممکنه بیماری جسمی وروحی رو توی 30 روز آخر براتون پیش بیاره . درضمن کنکور امسال چه رذوزی هست؟ ما که 18 یا 19 بهمن داشتیم. ولی شما روی 9 بهمن برزنامه ریزی کنید .یعنی هر چی که قراره تموم بشه تا اون زمان تموم بشه وقت باقی مونده رو هم میتونید به n امین مروزتون اختصاص بدید فکر کنم 9 یا 16 یا 23 کنکور برگزار بشه .شب خوش .یاعلی.

آفلاین mohammad343

• مدیر آزمایشی تساوی
  • بابا حرفه ای
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • تب تند زود عرق می کند
    • دردودل
« پاسخ #25 : ژوئیه 10, 2013, 19:56:41 »
سلام اول اینکه بایت قرار دادن برنامه درسی و سوال یکی از داوطلبین در تالار ازشون عذر خواهی میکنم.

بچه هاسعی کنید اگه سوالی به نظرتون میرسه که ممکنه برای بقیه هم پیش بیاد توی همین قسمت یعنی تجربه ی مفید بپرسیدو قطعا اگه جواب گو نباشم اظهار نظر نخواهم کرد. اما اکه مطلبی هست که واقعا در جمع مطرح نشه بهتره رو حتما به صورت خصوصی بپرسیدو امیدوارم که به جای برنامه چیدن و برنامه چیدن و جدول کشی برنامه بشینید درس بخونید. تصمیم دارم برنامه ی پیشنهادی خودمو که توسط سیستم کامپیوتری یکی از سایت های هزینه بر برام درست شده رو براتون توی مطلب بعدیم بذارم. امیدوارم متعجب نشید چون فقط برنامه هست ونه عمل.

آفلاین mohammad343

• مدیر آزمایشی تساوی
  • بابا حرفه ای
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • تب تند زود عرق می کند
    • دردودل
« پاسخ #26 : ژوئیه 10, 2013, 20:39:11 »
بچه ها پکیج هیچ موسسه ای رو نگیرید. فقط کتابارو تکی تکی بگیرید.

آفلاین AminBamdad

• کاربر فعال
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده: 222
  • ارسال: 218
  • امتیاز های کاربر: 152
    • حسابداري و حسابرسي فردوس
  • دانشگاه: دانشگاه فنی و حرفه ای
« پاسخ #27 : ژوئیه 10, 2013, 20:59:28 »
تصمیم دارم برنامه ی پیشنهادی خودمو که توسط سیستم کامپیوتری یکی از سایت های هزینه بر برام درست شده رو براتون توی مطلب بعدیم بذارم. امیدوارم متعجب نشید چون فقط برنامه هست ونه عمل.
کجاست محمد جان؟؟؟ ??? :o

آفلاین mohammad343

• مدیر آزمایشی تساوی
  • بابا حرفه ای
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • تب تند زود عرق می کند
    • دردودل
« پاسخ #28 : ژوئیه 10, 2013, 21:27:25 »
سلام ببخشید رفتیم افطار.
روزهای باقی مانده تا آزمون:123
هفته های باقی مانده:17
مجموع ساعات پیشنهادی :1107
ساعات مطالعه ی پیشنهادی :9
زبان  6ساعت در هفته
مالی 20 ساعت در هفته
صنعتی 10 ساعت در هفته
حسابرسی 8 ساعت در هفته
ریاضی وآمار 19 ساعت در هفته

البته بگم من این برنامه رو 6 ماه مونده به کنکور پارسال گرفتم. خودمم زیاد بهش اعتقاد نداشتم ولی از وقتی که تمام دروسمو میخوندم سعی میکردم در هفته بالای 40 ساعت مطالعه داشته باشم و هر جمعه یک آزمون بدم وجمعه بعد ازظهر هم استراحت
یعنی 3ماه اول بیشتر وقتمو روی ریاضی ومالی گذاشتم بعدش درسای دیگه رو هم کم کم وارد برنامم کردم واز وقت درسای سه واحدی کم کردم.صرفا جهت اطلاع.

آفلاین AminBamdad

• کاربر فعال
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده: 222
  • ارسال: 218
  • امتیاز های کاربر: 152
    • حسابداري و حسابرسي فردوس
  • دانشگاه: دانشگاه فنی و حرفه ای
« پاسخ #29 : ژوئیه 10, 2013, 21:43:01 »
ممنون محمد جان
میشه بگی اسم برنامه چی بوده و از کجا تهیه کردی؟

بعد این برنامه میزان پیشرفت فرد رو هم نشون میده؟
شیوه کارش چه جوریه؟