نویسنده موضوع: بهترین نرم افزار حسابداری  (دفعات بازدید: 1072 بار)

آفلاین azamkhodaei

  • کاربر جدید
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده: 0
  • -تشکر شده: 0
  • ارسال: 1
  • امتیاز های کاربر: 0
  • دانشگاه: غیر انتفاعی
  • مقطع تحصیلی: کارشناسی
بهترین نرم افزار حسابداری
« : فوریه 02, 2015, 10:15:20 »

   
بهترین نرم افزار حسابداری و انبارداری جهت فروشگاهها

نرم افزار حسابداري و انبار داري آسان

قابل استفاده در تمامی فروشگاهها از قبیل لوازم خانگی صوتی و تصویری ( قابل ذکر است هم اکنون بیش از ۹۰ درصد فروشگاههای لوازم خانگی از نرم افزار آسان استفاده میکنند ) ، خدماتی و پخش ، مراکز بزرگ فروش ، امور نشر و فروش کتاب ، سوپرمارکتها ( فایل تعریف شده بارکد۸۰ درصد از اجناس سوپرمارکتها موجود است ).

نرم افزاري مناسب جهت

کلیه عملیات حسابداری ، خزانه داری ، انبارداری ، خرید و فروش ، کنترل چک ، محاسبه سود و زیان

نگهداری حسابها:

در آسان تعداد نامحدود حسابهای مشتریان ، نمایندگان ، بانکها ، هزینه ها ، درآمدها ، صندوق ، اسناد پرداختی و دریافتی و ... قابل تعریف و نگهداری است .علاوه بر صدور سند مستقیم میتوان از اسناد دریافت و پرداخت نقد و چک جهت صدور سند استفاده نمود. همچنین امکان بستن اتوماتیک حسابها در پایان دوره مالی پیش بینی شده است. گزارش های بسیار متنوع مالی نظیر دفاتر حسابداری ، ترازنامه و صورت سود و زیان نیز قابل تهیه میباشند.

خرید و فروش با عملیات اتوماتیک حسابداری و انبارداری :

در آسان کلیه عملیات مالی و انبار به صورت اتوماتیک بوده و با صدور فاکتور ، ثبت انبار و اسناد مربوطه انجام میشود . همچنین امکان طراحی فاکتور دلخواه توسط کاربر وجود دارد. امکان تعریف تاریخ سررسید برای فاکتورها و گزارشات فاکتورهای معوق وجود دارد. ضمنا ارتباط بین برگه های دریافت و پرداخت با فاکتورها وجود دارد. امکان استفاده از سریال نیز در نرم افزار وجود دارد ( قابل توجه فروشگاههای موبایل ).

موجودی انبار :

در آسان اطلاعات مربوط به انبارها ، کالاها از قبیل نام و کد کالا ، نقطه سفارش ، بارکد و قیمت فروش نگهداری شده و گزارشات متنوعی از کالاها و انبارها از قبیل گردش موجودی ، وضعیت خرید و فروش هر کالا ، انبارگردانی ، مغایرت ها و ... با تعیین انبار مربوطه قابل تهیه است.

دفتر چک :

در آسان سابقه چکها بطور کامل نگهداری میشود و امکان جستجو و دستیابی به اطلاعات مختلف چک از جمله چکهای پاس شده و نشده ، برگشتی ، در جریان وصول و ... وجود دارد. امکانات گوناگونی از جمله چاپ چک ، راس گیری ، هشدار چکهای سررسید شده ، تعریف دسته چکها و ... نیز در برنامه وجود دارد.

دوره های مالی و واحدهای متعدد مستقل:

آسان با قابلیت نصب به تعداد نامحدود میتواند اطلاعات موسسات مختلف را بصورت مجزا روی یک کامپیوتر یا یک شبکه نگهدارد.همچنین امکان استفاده از دوره های مالی مختلف به نحوی که هر لحظه اطلاعات سالهای قبل قابل دسترسی باشد ، وجود دارد.

حفظ و ایمنی اطلاعات:

آسان با قفل سخت افزاری ارائه میگردد و با تعیین سطح دستیابی و رمز ورود ، استفاده هر کاربر از برنامه محدود میگردد و دسترسی سایرین بدون رمز ورود غیر ممکن است.همچنین علاوه بر تهیه و نگهداری نسخه پشتیبانی بصورت اتوماتیک ، امکان تهیه نسخه پشتیبانی از اطلاعات روی فلاپی ، سی دی و فلش وجود دارد.

سایر امکانات :

ماشین حساب ، دفتر تلفن ، سررسید هوشمند ، تقویم شمسی ، ارسال گزارشات به اکسل

 شبکه اینترنتی نرم افزار آسان :

در نرم افزار آسان این امکان وجود دارد که چندین کامپیوتر از طریق اینترنت شبکه شوند و همزمان کلیه امور حسابداری انجام شود

از مزایای این روش این است که صاحب فروشگاه یا شرکت لازم نیست دائما در محل کار حضور داشته باشد بلکه میتواند در هر نقطه از ایران یا جهان حسابداری خود را کنترل نماید                                                                                                                               

ضمنا این نمایندگی توانایی ارائه سخت افزار کامپیوتر ، نوت بوک ، راه اندازی شبکه ، تجهیزات فروشگاهی مانند پرینتر فیش ، اسکنر بارکد ، پرینتر لیبل ، نمایشگر مشتری ، کشوی پول ، پرینتر جهت چاپ گزارشات و مواد مصرفی مانند رول کاغذ ، رول برچسب بارکد و تمامی ملزومات حسابداری مورد استفاده مشتریان را با بهترین کیفیت دارد .

امکان جدید نرم افزار حسابداری آسان:

ارسال پیامک به مشتریان با امکان ساخت قالبهای مختلف

انتخاب تصوير در معرفي كالا

نرم افزار حقوق و دستمزد

امکان دریافت اطلاعات کدینگ کالا و اشخاص از اکسل

امکان دریافت اطلاعات فاکتوراز اکسل

فروش ویزیتوری با تبلت

امکان کار با گوشی آیفون یا آیپد

فروشگاه اینترنتی

« آخرين ويرايش: فوریه 07, 2015, 11:21:34 توسط mmohammadi »

تالار گفتگوی حسابداری

بهترین نرم افزار حسابداری
« : فوریه 02, 2015, 10:15:20 »

Tags: