نویسنده موضوع: درخواست راهنمایی در خصوص نحوه حسابداری در یک شرکت بتن سازی  (دفعات بازدید: 1572 بار)

آفلاین nmr

• کاربر جدید
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده: 0
  • ارسال: 1
  • امتیاز های کاربر: 0
  • دانشگاه: شمال امل
  • مقطع تحصیلی: کارشناسی
یا عرض سلام و خسته نباشید...
درخواست راهنمایی در خصوص نحوه حسابداری در یک شرکت بتن اماده سازی رو دارم
چون این اولین کار حسابداری بنده می باشد هیچ اطلاعی از نحوه حسابداری این شرکت را ندارم.

تالار گفتگوی حسابداری

آفلاین mohammad343

• مدیر آزمایشی تساوی
  • بابا حرفه ای
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده: 47
  • ارسال: 420
  • امتیاز های کاربر: 418
  • تب تند زود عرق می کند
    • دردودل
  • دانشگاه: دانشجوی ترم 2 شبانه مازندران
  • مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد
یا عرض سلام و خسته نباشید...
درخواست راهنمایی در خصوص نحوه حسابداری در یک شرکت بتن اماده سازی رو دارم
چون این اولین کار حسابداری بنده می باشد هیچ اطلاعی از نحوه حسابداری این شرکت را ندارم.

با سلام
1- اول اینکه وقتی اولین بارتونه که جایی سرکار میرید باید از جایی شروع کنید که یه حسابدار خبره داشته باشه تا چیزی ازش یاد بگیرید. وگرنه به مشکل میفتید.و اون کسی باشه که داره کارشو رها میکنه یا بازنشته میشه. و همه ی اطلاعات لازم رو به شما منتقل کنه.وگرنه جایی که حسابدار نداره. نداشته . معلوم نیست کی حسابدارش بوده. اطلاعات مالی سال قبلش نیست. ناقصه . میخوان سوری باشه. این ها رو به هیچ وجه قبول نکن و بیخیالش شو. از من بهت نصیحت.
2- در ثانی وقتی از چیزی اطلاعی ندارید قبول کردن حسابداری اون شرکت ریسک بزرگیه . امیدوارم به درد سر نیفتید.
3-بهتراز یه موسسه شروع کنید وکلاساش رو برید تا با حسابداری عملی آشنا بشید. یا اینکه از جایی شروع به کار کنید که خودشون بهتون آموزش بدن.آموزشای اداره دارایی هم شاید بد نباشه.
بیشتر از خودتون بگید تا ما با گمانه زنی راهنمایی نکنیم.
امیداوارم که ناراحتتون نکرده باشم.
در حالت عادی در روزانه  به تالار سر میزنم تب تند زود عرق می کندتجربه  رانباید تجربه کرد

تالار گفتگوی حسابداری

Tags: