نویسنده موضوع: مصاحبه با عضو خوب تالار تساوی رتبه 9 ارشد امسال خانم میرشکاری  (دفعات بازدید: 1839 بار)

آفلاین mohammad343

• مدیر آزمایشی تساوی
  • بابا حرفه ای
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده: 47
  • ارسال: 420
  • امتیاز های کاربر: 418
  • تب تند زود عرق می کند
    • دردودل
  • دانشگاه: دانشجوی ترم 2 شبانه مازندران
  • مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد
1.   از کدوم دانشگاه مدرک تون رو دریافت کردید؟ دانشگاه سیستان و بلوچستان
2.   چند بار کنکور دادید؟ 2 بار سال گذشته ازمایشی شرکت کردم
3.   از کلاس های خصوصی استفاده کردید, از موسسات خصوصی چی ,ازآزمون ها شون ؟ در ازمون های مدرسان شرکت کردم و از کتابهای این موسسه استفاده کردم
4.   از چه افرادی مشاوره گرفتید؟ از اساتیدم و دوستان سایت تساوی
5.   منابع مطالعاتی تون :
   مالی:مروری جامع نوروش ،پرسش های 4 گزینه ای استاندارد های حسابداری ایران جمشید اسکندری ،2000 تست کرمی ،و رهنمود های حسابداری به خصوص سرمایه گذاری و دارایی ثابت
ریاضی : محمودیان و 2000 تست محمودیان
امار : طورانی 
حسابرسی:مروری جامع نوروش
صنعتی :مروری جامع نوروش ،  تست جمشید اسکندری ،
توصیه ای که در رابطه با صنعتی می تونم بگم  اینکه درس صنعتی ابتدا به طور کامل خوانده شود مثلا در مهر ماه و در ماه های بعد تست کار شود در کنار مرور مباحث و به جای تست اسکندری از 2000 تست استفاده کنند
و درس زبان به همه ی بچه ها توصیه میکنم از همین امروز برای این درس وقت بزارن 
6.   زمان مطالعاتی تون رو میشه دوباره برامون بگید؟ من از شهریور ماه شروع کردم متوسط روزانه 7 ساعت
7.   یه سوال تکراری ؟ رتبه: 9  معدل:   17.59   درصد   :
زبان عمومي وتخصصي: 0  حسابداري مالي: 70   حسابداري صنعتي: 29/82   حسابرسي: 81/67  رياضي وامار: 62/50
8.   نظرتون برای همکاری درسایت چیه؟ بازم به ما سرمیزنید؟ حتما , اگه کمکی ازم بر بیاد
با ارزوی  موفقیت برای تمام حسابداران
در حالت عادی در روزانه  به تالار سر میزنم تب تند زود عرق می کندتجربه  رانباید تجربه کرد

آفلاین mohammad343

• مدیر آزمایشی تساوی
  • بابا حرفه ای
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده: 47
  • ارسال: 420
  • امتیاز های کاربر: 418
  • تب تند زود عرق می کند
    • دردودل
  • دانشگاه: دانشجوی ترم 2 شبانه مازندران
  • مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد
مصاحبه بارتبه 13 حسابداری ارشد سال 1393

منظوراز سایت دراین مصاحبه : سایت های صمیمیت بازبان حسابداری+ تالار گفتگوی حسابداری +کافه تراز((سایت هایی که محمد مهدی بزرگ زاده در اون ها فعالیت می کرده و به امید خدا فعالیت خواهد کرد)
 با عرض سلام وتبریک مجدد چند تا سوال خدمتتون داشتم برای اینکه به یک باره بپرسیم و شما رو اذیت نکنیم.
1-   میشه هر چی که دلتون میخواد اولش بگید؟
اینکه خیلی خیلی خوشحالم که نتیجه زحمت هایی که کشیدم دیدم واقعا شکر ...
2-   از کدوم موسسه یا دانشگاه و... مدرک تون رو دریافت کردید؟ لیسانس بود یا اینکه اول کاردانی وبعد کارشناسی؟
دانشگاه شهید بهشتی / لیسانس
3-   چند بار کنکور دادید و چه رتبه هایی کسب کردید؟
اولین بار بود / 13
4-   از کلاس های خصوصی استفاده کردید؟ از موسسات خصوصی چی ؟ ازآزمون ها شون چی؟ چند مرحله؟ رتبه هاتون توی این آزمون ها چند بود؟
موسسه نگاره کلاس دکتر کرمی / آقای طورانی / آقای اسماعیل زاده
آزمون مدرسان شریف 3 مرحله اخر  رتبه هام به ترتیب 1/4/7 ( باتصاعد 3 بالا میرفت )
5-   از چه افرادی مشاوره گرفتید؟خواهشا دقیق وکامل توضیح بدید(موسسات+سایت ها)
یکی از دوستان ارشدم که واقعا کمکم از دانشگاه خودمون بودکه راهنما و مشوق بسیار خوبی بود / و سوالاتی که گاها پیش میومد توی سایت شما مطرح میکردم که کمکم میکردید.../ .والبته اساتید..
6-   این جمله رو کامل کنید( اگه زبان رو توی کنکور  سفید نمیذاشتم.....)
ممکن بود با استرسی که داشتم میزدم و منفی میشد . (با اینکه توی ازمون های مدرسان حدود 40 % میزدم اما سر کنکور اصلا طرفش نرفتم) که پشیمون هم نیستم .. D:
اگه زبان رو توی کنکور  سفید نمیذاشتم.....
7-منابع مطالعاتی تون + تست ها ( چرا اینقدر کتاب توی بازار ریخته؟ آیا اون ها روبگیریم ؟ چه بکنیم وقتی نتونیم مروری جامع بخونیم؟ آیا جزوه ی خاصی داشتید؟میتونید دراختیارمون قراربدید؟
نحوه خوندن هر کس متفاوته من سعی کردم منابع کمتر رو به طور دقیق تر بخونم . یعنی یه کتاب رو به شکل دقیق بخونم تا چند تا رو به صورت سرسری .
مروری جامع واقعا کامله . و باید خیلی دقیق خونده بشه .
من کتابهایی که داشتم رو با جزوه های  اساتید کامل و دقیق خوندم .
حسابداری مالی : مروری جامع 1 و 2
حسابداری صنعتی : من جزوه آقای اسماعیل زاده رو خوند که میگفتن همون جزوه آقای وافیه .. + 2000 تست( کتاب مروری جامع رو نخوندم)
ریاضی: کتاب آقای محمودیان همراه با تستهای داخلش
حسابرسی : مروری جامع +تستهای کنکور سرسری آخر هرفصل
8-هدفتون از ابتدا چی بود؟میشه برامون توضیح بدید؟
مهمترین و اصلی ترین هدفم قبولی دوباره تو دانشگاه شهید بهشتی بود . که خدارو شکر شد.
9-یه سوال تکراری ؟ رتبه درصد معدل موثر(آیکن خنده)
رتبه 13
معدل موثر 17.90
10-زمان مطالعاتی تون رو میشه دوباره برامون بگید؟
تا یک ماه آخر روزانه 8 ساعت بطور مفید میخوندم . اما ماه آخر بدلیل خستگی ساعت مطالعاتیم کمتر شده بود حدود 7 ساعت
11-چرا بقیه که چند ماه درس خوندن نتونستند مثله شما خوب عمل کنن؟ استعداد چقدرتاثیرداره؟
ممکنه تمرکز کافی نداشتن چون من 8 ساعتی که میخوندم سعی میکردم واقعا مفید باشه و تمرکز م کامل بود .
استعدادو دقیقا نمیدونم اما اینکه واقعا هدفت مشخص باشه و دائما به اون فکر کنی هم بهت انرژی میده هم خستگی رو کمتر احساس میکنی ..
12-کدوم دانشگاه رو انتخاب می کنید؟ چرا؟
شهید بهشتی . چون دوره لیسانسم هم اونجا بودم و واقعا دانشگاه خوبیه از هر لحاظ .
13-نظرتون برای همکاری درسایت چیه؟ بازم به ما سرمیزنید؟ (تا ازمدیرمون بخوایم براتون پنل مدیریتی درست کنند؟)( تالار گفتگوی تساوی+سایت صمیمیت بازبان حسابداری)
درمورد اینکه به سایت خوبتون  سر میزنم که شکی نیست.
همکاری هم اگر بتونم خوشحال میشم .
14-میشه ازتون خواهش کنیم اگه به صورت شخصی ازتون سوالی پرسیده شد جواب ندید؟ و سوال وجواب رو در اختیارما بذارید تا به اسمتون توی سایت بذاریم؟
خواهش میکنم . بله .
15-سوالیکه خودتون بپرسید وجواب بدید؟
اگر یک ماه آخرو کم کاری نمیکردم ممکن بود زیر ده بشم ؟
سوالی که هیچوقت جوابشو نخواهم فهمید ...
16-حرف آخر( هر چی که دلتون میخواد 2)
واقعا امیدوارم هرکس زحمت میکشه نتیجشو ببینه ...
و خیلی خیلی از شما و راهنمایی هاتون ممنونم...
ما هم آرزو میکنیم که ان شاءالله مصاحبه ی دکتری رو از شما داشته باشیم.
در حالت عادی در روزانه  به تالار سر میزنم تب تند زود عرق می کندتجربه  رانباید تجربه کرد

آفلاین سارا حسینی

• کاربر جدید
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده: 0
  • ارسال: 1
  • امتیاز های کاربر: 0
  • دانشگاه: یزد
  • مقطع تحصیلی: کارشناسی
سلام. چطور میشه از راهنمایی های خانم میرشکاری استفاده کرد؟

تالار گفتگوی حسابداری

Tags: