نویسنده موضوع: سوال تسعير ارز  (دفعات بازدید: 13950 بار)

آفلاین الهام

  • کاربر جدید
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده: 0
  • -تشکر شده: 0
  • ارسال: 24
  • امتیاز های کاربر: 0
سوال تسعير ارز
« : دسامبر 21, 2010, 14:00:09 »
با سلام
 چرا تو استاندارد شماره 16 تسعير ارز ، تفاوت  تسعير اقلام پولي درون گروهي  واحد مستقل خارجي ، به عنوان درآمد يا هزينه تو صورت هاي مالي تلفيقي واحد گزارشگر شناسايي ميشه؟؟؟؟

تالار گفتگوی حسابداری

سوال تسعير ارز
« : دسامبر 21, 2010, 14:00:09 »

آفلاین حکمعلی محمدی

  • کاربر نیمه فعال
  • **
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده: 4
  • -تشکر شده: 7
  • ارسال: 63
  • امتیاز های کاربر: 8
  • دانشگاه: دانشگاه آزاد زنجان
  • مقطع تحصیلی: کارشناسی
پاسخ : سوال تسعير ارز
« پاسخ #1 : مارس 24, 2012, 11:14:03 »
ماده 136 قانون محاسبات عمومی کشور مصوب شهریور ماه 1366 مقرر می دارد که : سود و زیان حاصل از تسعیر دارایی ها و بدهی های ارزی شرکت های دولتی ، درآمد یا هزینه تلقی نمی گردد ما به التفاوت حاصل از تسعیر دارایی ها و بدهی های مذکور باید در حساب ذخیره تسعیر دارایی ها و بدهی ها ارزی منظور شود در صورتی که در پایان سال مالی مانده حساب ذخیره بدهکار باشد این مبلغ به حساب سود و زیان همان سال منظور خواهد شد

آفلاین habib1933

  • کاربر جدید
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده: 0
  • -تشکر شده: 4
  • ارسال: 7
  • امتیاز های کاربر: 4
  • دانشگاه: دانشکده فنی شمسی پور تهران
  • مقطع تحصیلی: کارشناسی
پاسخ : سوال تسعير ارز
« پاسخ #2 : آوریل 07, 2012, 14:48:21 »
دوست عزیز چقدر سریع جواب دادی به سواله. میذاشتی جوهر سوال خشک بشه بعد

تالار گفتگوی حسابداری

پاسخ : سوال تسعير ارز
« پاسخ #2 : آوریل 07, 2012, 14:48:21 »

Tags: