X بستن تبلیغات

نویسنده موضوع: ارشد حسلبداری یا مدیریت مالی؟ انتخاب کدام بهتر است؟  (دفعات بازدید: 9239 بار)

آفلاین arash1391

• کاربر جدید
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده: 0
  • ارسال: 14
  • امتیاز های کاربر: 4
  • دانشگاه: دانشگاه آزاد
  • مقطع تحصیلی: کارشناسی
سلام دوستان.
کسی هست بدونه ارشد مالی بهتره یا حسابداری؟ بازار کار و درآمد کدومش بهتره؟ درساش چقدر با هم فرق دارن؟ سطح ریاضیات کدوم کمتره؟

آفلاین mohammad343

• مدیر آزمایشی تساوی
  • بابا حرفه ای
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده: 47
  • ارسال: 420
  • امتیاز های کاربر: 418
  • تب تند زود عرق می کند
    • دردودل
  • دانشگاه: دانشجوی ترم 2 شبانه مازندران
  • مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد
در کشور ما زیاد تفاوتی ندارند. اما درکشور های خارجه قطعا مدیریت چند سرو گردن بالاتر از حسابداری است. بحث آینده نگری
در مورد دروس قطعا مدیرت مالی آسونتره چون بیشتر حفظیجات بوده ودروس اصول حسابداری 1و2و3 از منابع مهم اون محسوب میشه!
البته تراز بالایی میخواد وتعداد اندکی پذیرش داره در حدود 40 یا 50 نفر دولتی ولی آزاد بگو ماشالا
حسابداری دروس سنگینتر تراز پایین تر و تعداد بیشتر البته  تعداد شرکت کننده ها در درس حسابداری در حدود 41000نفره این موضوع رو هم درنظر داشته باشید .
در حالت عادی در روزانه  به تالار سر میزنم تب تند زود عرق می کندتجربه  رانباید تجربه کرد

آفلاین ABC

• کاربر جدید
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده: 0
  • ارسال: 4
  • امتیاز های کاربر: 12
  • دانشگاه: فردوسی
دوست عزیز من پارسال رفتم با اساتید دانشکدمون صحبت کردم. اکثرا می گفتن حسابداری بهتره ...
اما یکی از اساتید میگفت اگر کسی بخواد تدریس بکنه و تو محیط آکادمیک بمونه و دکتری بگیره مدیریت مالی بهتره چون هنوز اساتیدش خیلی کم هستن
ولی اگر میخواین برین توی بازارکار حسابداری بهتره. در کل خیلی فرق نداره تاجایی که من میدونم 70% دروس بین دو رشته مشترکه و توی دانشگاه
این رشته به پشتوانه ی گروه حسابداری راه اندازی میشه.
با توجه به حرفای اساتید من حسابداری رو انتخاب کردم. موفق باشد  ;)

نرم افزار حسابداری، کنکور حسابداری

آفلاین elham64

• کاربر فعال
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده: 156
  • ارسال: 195
  • امتیاز های کاربر: 98
  • دانشگاه: بيام نور
سلام به دوستان عزیز
منم نظرabcرو تایید میکنم .باید موقعیت خودتو بسنجی اگه شاغلی وفقط میخوای پیشرفت شغلی داشته باشی و یا اینکه صرفا مدرک برات مهمه مدیریت سریعتر وراحتر به نتیجه میرسی اما اگر میخوای کار تدریس انجام بدی اگه رشته خودتو ادامه بدی میتونی درتدریس دانشگاه موفق تر باشی تا اونجا هم که من خبر دارم برای درخواست تدریس رشته مدیریت در دانشگاهها لیست اساتید درخواست داده زیاد هستش ولی ازطرف دیگه دانشگاه در به در دنبال اساتید خوب حسابداری هستند (این چیزیه که من در خوزستان دیدم جاهای دیگه خبر ندارم).

آفلاین shaghayegh19

• کاربر جدید
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده: 28
  • ارسال: 37
  • امتیاز های کاربر: 10
لطفا راهنمایی کنید برای ارشد 96 مدیریت مالی بهتره یا حسابداری من فارغ التحصیل حسابداری هستم . منابع خوب مدیریت مالی هم معرفی کنید آیا مدرسان شریف در مدیریت مالی خوبه ؟
به پیروزی خود ایمان پیدا کنید ...

نرم افزار حسابداری، کنکور حسابداری

Tags: