نویسنده موضوع: منابع کنکور کاردانی به کارشناسی  (دفعات بازدید: 2931 بار)

آفلاین ezadpour

• مدیر آزمایشی تساوی
  • کاربر جدید
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده: 0
  • ارسال: 23
  • امتیاز های کاربر: 16
    • کنکور کاردانی به کارشناسی حسابداری
  • دانشگاه: علوم و تحقیقات تهران
  • مقطع تحصیلی: دکتری
منابع کنکور کاردانی به کارشناسی
« : اكتبر 16, 2010, 23:39:49 »
کتب پیشنهادی :

اگه وقتتون کمه و یا در حین تحصیلید : 
بهتره به کتابهای کنکور اعتماد کنید و مبنای مطالعتون رو همون کتابها قرار بدین ، با توجه به اینکه  کتابهای کنکور خلاصه وار تالیف شده اند، حجم نسبتا کمی از مطالب در اختیارتونه و بهتر برنامه ریزی میکنین (به شرط اینکه روی مباحث تسلط پیدا کنید، احتمال زیاد موفق خواهید شد)
معارف – ادبیات – زبان – ریاضی – آمار- اقتصاد-حسابرسی : مدرسان شریف یا گسترش علوم پایه
مالی و شرکتها و صنعتی : مدرسان شریف

اگه وقت و اراده کافی دارید :
{توجه شود جایی که از کلمه  یا  استفاده شده ، مطالعه یکی از کتب معرفی شده کافیست}
1 – معارف : معارف 1 یا اندیشه اسلامی 1 + کتاب کنکوری (گسترش یا مدرسان و یا کتب سایر موسسات)
2 – ادبیات : برگزیده متون و ادب فارسی + کتاب کنکور/مدرسان شریف یا گسترش علوم پایه
3- زبان : مدرسان شریف یا گسترش علوم پایه
4- ریاضیات : مسعود نیکوکار گسترش علوم پایه یاریاضی عمومی امیدمحمودیان ( فصلهای مربوطه)
5- آمار : جلد 1 عادل آذر + تستهای سال پیش    یا   آمارهادی رنجبران (فصلهای مربوطه)یاآمار پارسه
6. اقتصاد :2000تست محسن نظری  یا   دومنیک سالواتوره  یا  گسترش علوم پایه یا مدرسان
7. حسابرسی : اصول حسابرسی 1 اسکندری یا جلد 1 سازمان + تستهای سالهای پیش
8- صنعتی : صنعتی1و2 سورن آبنوس  یا صنعتی1عثمانی و 2 اسکندری + مدرسان شریف
9- شرکتها : حسابداری شرکتهابراساس استانداردهای ایران 1و2دکتر نوروش + تستهای مدرسان /به نظر من همون مدرسان کفایت میکنه
10- مالی : میانه 1و 2 اسکندری (فصلهای مربوط)  یا میانه 1دکترتاری وردی + مدرسان شریف

توجه : اگه پایتون قویه :
به جای کتابهای معرفی شده در موارد9 و 10  میتونید مروری جامع بر حسابداری مالی 1 و 2 تالیف دکتر نوروش و همکاران (فصلهای مربوط) رو مطالعه کنید.
Nothing is impossible-Because impossible itself says: I M POSSIBLE

تالار گفتگوی حسابداری

منابع کنکور کاردانی به کارشناسی
« : اكتبر 16, 2010, 23:39:49 »

آفلاین fatemeh_karkandeh

• کاربر جدید
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده: 13
  • ارسال: 8
  • امتیاز های کاربر: 17
  • دانشگاه: علمی و کاربردی
  • مقطع تحصیلی: کاردانی
پاسخ : منابع کنکور کاردانی به کارشناسی
« پاسخ #1 : اوت 17, 2011, 16:56:27 »
سلام من ترم آخر دوره کاردانی هستم از الان میخوام برای کنکور کارشناسی خودمو آماده کنم منابعی که معرفی کردین رو از چند تا سایت پیدا کردم استادام تاییدشون کردن به نظرتون چه برنامه ریزی برای خوندن درسها بکنم که رتبه زیر 1000 بیارم
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
«کوروش»: سه چیز هرگز برنمی گردد: ز

تالار گفتگوی حسابداری

پاسخ : منابع کنکور کاردانی به کارشناسی
« پاسخ #1 : اوت 17, 2011, 16:56:27 »

Tags: