نویسنده موضوع: راهنمایی میخوام واسه آزمون کارشناسی ارشد  (دفعات بازدید: 10085 بار)

آفلاین ali_disslove

• کاربر جدید
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده:
  • امتیاز های کاربر: 0
با سلام

من احتیاج به راهنمایی دارم

1-خواستم بپرسم من الان ترم 5 دانشگاه آزاد هستم خواستم ببینم از کی باید شروع کنم به خوندن و تست زدن ؟

2- دفترچه کارشناسی ارشد رو میتونم دانلود کنم ؟از کجا ؟باید بگم دفرچه حسابداری یا علوم انسانی ؟

3- از کی برم آموزشگاه ؟

4- منابع سوالات رو از کجا باید گیر بیارم ؟منابع رو توی دانشگاه خودمون زدند اما همش کتاب های اساتید خودمون رو معرفی کردند و من فکر میکنم الکی نوشتند -نظرتون چیه؟

کلا یه راهنمایی در مورد اینها و سخت یا آسان بودن قبولی در آزاد و دولتی بقرمائیید ممنون میشم

آفلاین dastyar

• مدیر سایت
  • کاربر جدید
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده:
  • امتیاز های کاربر: 1
سلام
1- خودنن وتست زدن رو باید در طی تحصیل انجام بدید. ولی به صورت جدی هفت هشت ماه قبل از کنکور شروع کنید. (بسته به سطح علمی شما).
2- معمولا رو سایت سنجش هست. دفترچه علوم انسانی. لینکش رو هم اینجا بذارید تا بقیه دوستان استفاده کنند.
3- هر وقت دلتون خواست (شوخی).
4- منابع رو به زودی تو همین سایت می زنیم. هر چند به طور مطلق نمیشه منبع معرفی کرد. کدوم اساتید؟
کدوم دانشگاه درس میخونید؟ دولتی یا آزاد؟ معدل؟
در مورد سخت یا آسان بودن باید با توجه به معدل  دانشگاه محل تحصیل و کلا وضعیت تحصیلی شما  نظر داد
موفق باشید

آفلاین joojoo64

• کاربر جدید
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده:
  • امتیاز های کاربر: 9
  • حسابدار
ببینید شما الان 3ترم دیگه واسه اتمامه تحصیل دارید و اگه از الان شروع کنید به خوندن و درک وفهم موضوعات و مطالب جدیدی که جایگزین میشه مثلا تغییر استانداردها و...
و سعی کنید نشریه ی 160 که مربوط به استانداردها هست رو به همراهه راهنمای بکارگیری تسلط رو تا زمان کنکور بدست بیارید این در زمینه ی مالی  /سعی کن زبانتو قوی کنی مقاله های جدید لاتین رو بخون وسعی کن ترجمه کنی تا قوی شه زبانت.در مورد ریاضی  و حسابرسی هم  الان زوده  به نظره من اگه خودت درست بخونی نیازی به اموزشگاه نیست از حالا بخون و از استیدت اشکالاتو بپرس.من خودم دانشجوی ارشد علوم تحقیقات هستم اگه بسیج فعال و... باشی قبولیت خیلی راحته خیلی از پسرایی که هم دوره ای ما هستن با سهمیه اومدن ولی خداییش اطلاعاتشونم خوبه نمیشه از حق گذشت و از این راه قبولی راحته اگه بخونی البته نه اینکه ادم نخونه.ولی دولتیو از الان شروع کن ومطالبو بفهم کدو.م واحد دانشگاه ازاد هستی؟اگه واحدایی هستی که با دکتر بنی مهد کلاس داری سعی کن استفاده ی کامل ببری از ایشون فوق العاده با سوادهستن.ایشالله موفق بشی.

آفلاین ali_disslove

• کاربر جدید
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده:
من اصفهانم

من ریاضی فقط صفرم زبانم خوبه --آزاد قبولیش سخته ؟بسیج فعال خیلی تاثیر داره ؟

کتاب های تست که میخوام بزنم مربوط به پیشرفته 1 و 2 و حسابرسی و صنعتی 3 هست که من هنوز پاس نکردم --چی کار کنم ؟کتابی نیست که تا تست های همین چند ترمو توش بزنم ؟

منابع واقعا همینایی که تو دانشگاهمون زدند(یعنی کتاب های استادای دانشگاه خودمون؟؟)

آفلاین joojoo64

• کاربر جدید
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده:
  • حسابدار
راستش یادم رفت بگم که دانشگاهه ما یعنی علوم تحقیقات تهران خیلی از بچه های کارشناسی ازادرومعدلی گرفت اگه معدلت بالا باشه راحت میتونی بدونه کنکورقبول شی فکرکنم 17به بالاروگرفت، ازاد اگه بسیج فعال داشته باشی و یکم هم بخونی قبولیش اسونه واست  ازاد این سهمیه هارو زیادتاثیر میده.ببین اول مبنارو بذار فهمه مطالب اگه خوب بفهمی تست زدنتم راحت میشه واسه مالی کتاب تسته استانداردای اقای اسکندری بدنیست البته نمیدنم ممکنه کتابه جدیدی جایگزینش شده باشه واسه منبع ولی چون حالت تفکیکی داره راحته حتما واسه مالی نشریه ی 160 و راهنماهای بکارگیری استانداردارو بخون از حالا که تا موقع کنکور فول باشی.حسابرسیم که باید استانداردای حسابرسی ایرانو بخونی و تستهاشم هست تستهای کوروش امانی خوبه و صنعتیرو هم  من خیلی وارد نیستم درش راسیاتش البته برای راهنمایی بیشتر میتونی به اقای فیلی هم ایمیل بزنی خیلی خوب جواب میدن.من تا جایی که تونستم و از قبل اطلاعاتو داشتم در اختیارتون قرار دادم ممکنه یه سری کتابهای جدید جایگزین شده باشه از افراده دیگه هم بپرسی بدنیست.واسه پیشرفته هم کتاب دکترخواجویو بگیربخون طبق استانداردای ایرانه خوبه .ریاضیو سعی کن زیادبخونی خیلی تاثیرداره کتابه رنجبرانو بگیربخون حتی اگه وقت داری از استادا اجازه بگیربرو سره کلاسایی که ریاضی هست دوباره بشین و تمرین زیاد بهت کمک میکنه.امارو هم عادل اذر خیلی خوبه اگه از حالا بخونی وقت کافی برای رفع اشکالات داری.

موفق و پیروز باشید.
« آخرين ويرايش: اوت 17, 2010, 16:36:52 توسط joojoo64 »

آفلاین dastyar

• مدیر سایت
  • کاربر جدید
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده:
سلام
راهنمایی های joojoo64 خیلی عالی بود. البته آقای فیلی مدیر همین بخش هست و ایشون هم به زودی جواب می دهند.
موفق باشید.

آفلاین ali_disslove

• کاربر جدید
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده:
 با تشکر از راهنمایی های همه دوستان
17 به بالا خیلیه دانشگاه ما خیلییی  بد نمره میدند خیلی بد امتحان میگیرند من معدل کلم 14.80 هست تا نزدیکای 16 میروسنمش به نظرتون با این معدل قبولم؟

امسال میتنونم آزاد آزمایشی شرکت کنم ؟دولتی چی ؟آخه واسه من قبولیه ارشد خیلی مهمه و واسه همین از الان به فکرم و میخوام خودمو آماده کنم .فقط به نظرتون دیر نیست ؟؟یا زودم شروع کردم

توی کارشناسی که کنکور دادم یه دفترچه بود که ظرفیت هر دانشگاه رو با رشته ای که دارند زده بود--الان همچین دفترچه ای نیست که من رشته ها رو ببینم ؟؟

اگه بخوام احتمال قبولیم بیشتر شه در چه رشته ای شرکت کنم که تا حدی از لحاظ دروس نزدیک به حسابداری باشه ؟

آفلاین joojoo64

• کاربر جدید
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده:
  • حسابدار
ببینید اگه بخوای و خوب مطالبو گرفته باشی ازادرو حتما میتونی قبول شی و زود نیست و باید اگه میخواید سراسری قبول شید و حتی همون ازاد باید از همون ابتدا مفاهیم رو خوب یادبگیرید.و در مورده معدلم توی دفترچه ی ازاد زده تا اونجا که یادمه بالای 17 سعیتونو بکنید ایشالله موفق میشید.
در مورد رشته های دیگه mba رشته ای هست که منابع زیادی نداره واگه ریاضیو خوب بزنی و تسته جی مت رو به نظرم بد نباشه چون میزانه مجازیش توی سراسری بالا بود و پذیرششم بد نبود ولی بیشتر تحقیق کن و بدون که بهتره همین وقتو برای رشته ی خودت بذاری چون باعث ثبت همین مطالب توی فکرت میشه تا بخوای چیزه دیگرو جایگزین کنی.
« آخرين ويرايش: اوت 19, 2010, 02:55:20 توسط joojoo64 »

آفلاین ali_disslove

• کاربر جدید
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده:
ممنون خیلی خوب راهنمایی میکنید آدم هی میخواد اطلاعاتشو بیشتر کنه

توی آزاد که گفتید بالای 17 این در چه موردیه ؟یعنی بالای 17 باشه چی میشه ؟

و اینکه همین طور که گفتم ریاضی خیلییی ضعبفم ضعیفتر از اونی که فکر میکنید ؟یخوام از پایه و اصولی و درست و از ایتدا همه چیزو یاد بگیرم بهترین کتاب چی هست ؟توی دانشگاه خودمون واسه درسهای ریاضی همیشه مسعود نیکوکار تدریس میکنند البته نه کامل نصفه --همین کتابها رو بخونم یا چیزه بهتری سراف دارید ؟البته 2 تا پژوهش رو هنوز پاس نکردم

آفلاین dastyar

• مدیر سایت
  • کاربر جدید
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده:
سلام
ریاضی رو باید خوب کار کنید. کتاب مسعود نیکوکار خوبه. البته مطالب رو کامل بخونید بهتره. در کنار اون کتاب رنجبران هم برای تست خوبه.

آفلاین ali_disslove

• کاربر جدید
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده:
با تشکر

رنجبران تسته فقط ؟من که خیلی ضعیفم بهترین کتای آموزشی واسم چی هست توی ریاضی ؟

رنجبران تفکیک شده به هر کتاب مجزاست ؟یعنی مثلا ریاضی کاربردی قسمت ماتریس جداست ؟تست هاش واقعا میاد تو ارشد ؟
از این تست ها میشه واسه دیگر درس ها مثل حسابداری و زبان هم معرفی کنید ؟

آفلاین ali_disslove

• کاربر جدید
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده:
راستی یه کتاب واسه 3 تا اصول میخوام

آفلاین dastyar

• مدیر سایت
  • کاربر جدید
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده:
رنجبران از نظر تست خیلی خوبه. به صورت موضوعی تقسیم بندی شده. در کنار اون کتاب آقای محمودیان هم خوبه. این کتاب رو خودم ندیده ام. دوستان توصیه کرده اند.

آفلاین hamed7

• کاربر جدید
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده:
سلام.من دانشجوی پیام نور هستم ودرطول دوره کارشناسی کلاسهای معدود وشلوغ پیام نور رانمیرفتم وعملا جزوه یا...برای خواندن برای ارشد ندارم.درکل پایه ریاضی وزبانم خوب است.ومنابعی که تهیه کرده ام ازاین قراراست:زبان:تالانه&504& 601     ریاضی وامار:هادی رنجبران        مالی:مرور جامع ایرج نوروش&3جلدتاری وردی

راهنمای استانداردها&تست:اسکندری           صنتی:1:عثمانی2&3:اسکندری تست:اسکندری
حسابرسی:جلد1&2حامد فیلی
می خواستم کمک کنید اگر جزوه استاد هایی که احتمال میدهید طراحان ازمون باشند راهنمایی کنید
ودرمورد کنکور ازمایشی و کلاس . سازمان سنجش ایا خوب است؟
[/

آفلاین mmohammadi

• مدیر سایت
  • یه دنگ از سایت به نامشه
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده:
  • امتیاز های کاربر: 273
    • تساوی
  • دانشگاه: تهران
  • مقطع تحصیلی: دکتری
پاسخ : راهنمایی میخوام واسه آزمون کارشناسی &#
« پاسخ #14 : سپتامبر 02, 2010, 21:30:02 »
سلام
جزوه هاتون خوبه
این که گفته اید ریاضی و زبان قوی هستید، بسیار عالی است.
میانه: در کنار اون می تونید جزوه های دکتر خواجوی هم بخونید.
حسابرسی: در کنار اون می تونید استاندارد های حسابرسی رو هم بخونید.
کنکور و کلاس خوبه. ولی مهمترین عامل در قبولی، اراده شماست.
موفق باشید.
قبل از طرح سوال جستجو کنید و از ارسال سوال به صورت پیام خصوصی خودداری فرمایید.

Tags: