نظرسنجی

راهنمائی برای ازمون کارشناسی ارشد

روزی چند ساعت درس خوندن با این سطح میشه باعث موفقیت بشه
1 (100%)
برای شروع دیر نیست؟
0 (0%)

مجموع آرای اعضا: 1

نویسنده موضوع: ممنون میشم جوابم بدید  (دفعات بازدید: 3180 بار)

آفلاین لاریسا

• کاربر جدید
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده:
  • امتیاز های کاربر: 1
ممنون میشم جوابم بدید
« : سپتامبر 15, 2010, 16:45:05 »
سلام دوستان

امسال میخوام ازمون کارشناسی ارشد بدم میشه راهنمائیم کنید؟

سطح علمیم:لیسانس حسابداریمو امسال هفت ترمه با معدل 15 از دانشگاه پیام نور گرفتم

زبانم افتضاحه درحد صفر و شایدم منفی (برای عمومی کتاب عباس فرزام دارم و گرامر زبان انگلیسی برای ازمون ارشد،تخصصی کتاب تالانه رو دارم)

ریاضیم زیاد بد نیست البته چون خیلی وقته مرور نکردم باید بطور کامل دوره بشه در حد 30 درصد در حال حاظر (کتاب هادی رنجبران دارم )

امارم بد نیست در حد 30 درصد (کتاب عادل اذر دارم )

تخصصی:

حسابداری مالی تو دوران کارشناسی جوری که الان بتونم تست بزنم نخوندم پس حدودا میشه 20درصد بیشتر در حال حاضر نمیتونم بزنم (کتاب مرور جامع نوروش دارم)

حسابداری صنعتی بهش علاقه دارم ولی بازم مطالعاتم در حد تست ارشد زدن نیست درحدود30 درصد هستم الان ( کتاب مطرحی ندارم )

حسابرسی خیلی مشکل دارم (کتاب مطرحی ندارم )
در مباحث فوق جزو پارسه رو دارم در ازموناشم ثبت نام کردم

1- با توجه به شاغل بودنم و اینکه بیشتر از روزی 4 ساعت در روز نمیتونم زمان برای مطالعه بزارم امیدی برای قبولی دارم؟

2-با این مطلب که کامل زبان عمومی بزارم کنار و روی زبان تخصصی تمرکز  کنم موافق هستید؟

3-نظرتون در مورد جزو و ازمون پارسه چیه؟تاثیری داره؟روی کدوم جزوه هاش میتونم حساب باز کنم؟

4-اگه منابع مناسبی جهت مطالعه که باعث جلو گیری از حدر رفت زمان مطالعه ام بشه سراغ دارید معرفی کنید بهم

5-فروشگاه اینترنتی سراغ دارید که بتونم کتابا رو به صورت پستی خرید کنم؟(در شهرستان زندگی میکنم خرید کتابای تخصصی برام سخته)

ممنون بازم
خداوندا !!!
دستهایم خالی است و دلم

آفلاین يک حسابدار

• کاربر جدید
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده:
  • امتیاز های کاربر: 0
پاسخ : ممنون میشم جوابم بدید
« پاسخ #1 : سپتامبر 16, 2010, 10:40:31 »
سلام
به جزوه آقاي فيلي مراجعه نماييد خوب است و من هم مثل شما کارمندم و مشغول مطالعه براي کنکورم و به اين نتيجه رسيده ام که بهتيرين برنامه ريزي براي درس خواندن را خودمان بايد انجام دهيم حال با توجه به ضريب دروس و پراکندگي سوالات بر اساس فصلهاي مختلف دروس بايد از مهمترين فصلها شروع کنيد. بهتر است حتي روي زبان تخصصي هم وقت نگذاريد چون ريدينگ هاي طولاني مي دهند که وقت براي حل مسائل رياضي و آمار کم مي آوري. براي سايت خريد کتاب نيز بهتر است به سايت هاي ناشران هر کتابي که مي خواهيد داشته باشيد مراجعه کنيد اغلب آنها خريد پستي دارند.

آفلاین mmohammadi

• مدیر سایت
  • یه دنگ از سایت به نامشه
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده:
  • امتیاز های کاربر: 273
    • تساوی
  • دانشگاه: تهران
  • مقطع تحصیلی: دکتری
پاسخ : ممنون میشم جوابم بدید
« پاسخ #2 : سپتامبر 16, 2010, 10:59:56 »
سلام
یه لینک از جزوه آقای فیلی رو اینجا گذاشته ام:
http://www.forum.tasavi.ir/index.php?action=downloads;sa=view;down=52
قبل از طرح سوال جستجو کنید و از ارسال سوال به صورت پیام خصوصی خودداری فرمایید.

Tags: