توافق نامه ثبت نام

"تالار گفتگوی حسابداری تساوی" به عنوان مکانی برای طرح مسایل موضوعات و سوالات شما پی ریزی شده است و تلاش می کنیم مکانی مطمئن و قابل اتکا برای طرح موضوع های حسابداری فراهم کنیم.
قبل از نام نویسی قوانین تالار را مطالعه فرمایید:
1- مطالب بدون منبع قابلیت اتکا ندارند بنابراین برای مطالب تخصصی خود منبع آن را نیز ذکر کنید. لینک هایی که به عنوان منبع و یا دانلود فایل ارائه می شود، باید لینک صحیح و قابل استفاده باشد.
2- در انتخاب نام کاربری و مطالب ارسالی از کلمات مناسب استفاده کنید در غیر این صورت نام کاربری شما حذف خواهد شد.
3- در صورتی که مطالب شما حاوی توهین و بی احترامی به هر شخص، مقام، نژاد و ... باشد، نام کاربری و مطالب شما حذف خواهد شد و مسئولیت آن نیز بر عهده شما خواهد بود.
4- این سایت از قوانین کشور ایران پیروی می کند، در صورت عدم رعایت این قوانین در تالار نام کاربری و مطالب شما حذف خواهد شد.
5- مدیران سایت تمام تلاش خود را برای کنترل مطالب انجام خواهند داد و در قبال مطالب ارسالی کاربران مسولیتی نخواهند داشت.
6- تبلیغ هر گونه محصول، سایت، مرام  مسلک و گرایش سیاسی در این سایت ممنوع است. در انتخاب آواتار و امضا، از نوشتن مطالبی که حاوی تبلیغ یک کالا، خدمت و یا سایت باشد، خودداری کنید.
7- شما پس از ارسال مطالب و لینک ها مسئولیت آن را به عهده دارید ولی مالکیت آن بر عهده شما نیست، بنابراین مدیران تالار در حذف ویرایش و انتشار کل یا قسمتی از مطالب شما آزاد هستند.
8- از ارسال مطالب تكراري خودداري كنيد.
9- مطالب شما بايد مناسب رسا و قابل فهم باشد. از ارسال مطالب كوتاه به منظور افزايش مطالب ارسالي، خودداري فرماييد.


ثبت نام شما به منزله قبول شرایط فوق است و عدم رعایت این شرایط پس از ثبت نام، ممکن است باعث حذف نام کاربری شما یا کاهش سطح دسترسی شما شده و مسئولیت عواقب آن بر عهده شما خواهد بود.

با سپاس فراوان
تالار گفتگوی حسابداری تساوی
www.tasavi.ir