نویسنده موضوع: سرمایه گزاری گروهی با سرمایه های کوچک و سرگردان بصورت ش  (دفعات بازدید: 1711 بار)

آفلاین acc

• کاربر جدید
  • *
  • سپاسگزاری ها
  • -تشکر کرده:
  • امتیاز های کاربر: 0
  • دانشگاه: آزاد
  • مقطع تحصیلی: کارشناسی
سلام دوستان
مدتهاست در این فکرم که یه کسب و کار آزاد راه بندازم و کنار این شغل کارمندی یه درآمد مناسب داشته باشم و لی موانعی که شما هم میدونید چیه جلوی راهم را میگرفتن مثل وقت کم و سرمایه کم و...
من پیشنهادی دارم که احتمالا اکثر شما باهاش موافقید و البته بزرگترین مشکلش ایجاد اعتماد متقابل هست و از شما دعوت می کنم یه گروهی تشکیل بدیم و بصورت دست جمعی راهی برای رفع این مشکل پیدا کنیم
علی الحساب من یک وبلاگ زدم که در مورد همین موضوع کار کنم.خوشحال می شم اگر به وبلاگ سر بزنین و همکاری کنین و یا در همینجا نظراتتون رو بگین.
من فکر می کنم که اگر این کار بگیره به زودی این تالار محل بزرگی برای همفکری در زمینه تجمیع سرمایه های کوچک و راه اندازی مشاغل مختلف بشه.
متن زیر رو هم که در سایت پیامسرا و ایستگاه آگهی کردم، بخونین مفید خواهد بود.
با تشکر از همگی

جذب سرمایه های کوچک شما و سرمایه گذاری بصورت گروهی در مشاغل مختلف و با مشارکت شما
برای آشنایی بیشتر با گروه و برنامه ها، از وبلاگ
ati-negar.blogfa.com
دیدن فرمائید.
محلي براي همفکري و آماده کردن زمينه براي سرمايه گذاري و همکاري گروهي جهت رفع نيازهاي اقتصادي گروه در قالب تاسيس يک شرکت جهت سرمايه گذاري در مشاغل کوچک و زودبازده و با مشارکت حداکثري تعداد اعضاء. اميد است بتوانيم بزودي يک شرکت سهامي عام تاسيس و راه پيشرفت را براي خود و ديگران هموار کنيم.

محلی برای پاسخ به سوالات:
من میخواهم کار دوم داشته باشت به نظر شما چه کاری مناسب است؟ با سرمایه کمی که دارم چطور ریسک کارم را پایین بیاورم؟من سرمایه کمی دارم و می خواهم یک کسب کوچک شروع کنم، چه کاری مناسب است؟ راهی هست برای اینکه بتوانم با یک گروه بزرگ همکاری کنم و تصمیم ساز هم باشم؟ من یک نفرم، چطور یک تعاونی راه اندازی کنم؟

تالار گفتگوی حسابداری

Tags: